Alanya HEP Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü Erasmus Mundus "Design Measures" Programına 6 Ortak Üniversite ile Başlıyor!

Alanya HEP Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü Erasmus Mundus "Design Measures" Programına 6 Ortak Üniversite ile Başlıyor!
Alanya HEP Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü, Polonya Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Gürcistan ve Azerbaycan'dan 6 ortak üniversite ile birlikte Erasmus Mundus "Design Measures" programını uygulamaya başlıyor.
 
Program, Eylül 2022'den Kasım 2023'ün sonuna kadar 15 ay boyunca uygulanacaktır. Programın amacı, Erasmus Mundus Ortak Yüksek Lisans Derecesini hazırlamak ve önümüzdeki akademik yıllarda başlatmaya hazır olmaktır.

Ortak üniversiteler ile Birlikte:

-University of Business in Wroclaw (Poland),
-
University of Pannonia (Hungary),
-European University Tbilisi (Georgia),
-College of Polytechnics Jihlava (Czech Republic),
-Batumi State University (Georgia),
-Baku Engineering University (Azerbaijan),


ERASMUS-EDU-2022-EMJM-DESIGN çağrısı kapsamında, benzeri olmayan yüksek lisans çalışmaları olan Yavaş Turizm Yönetimi'nin oluşturulması için AB tarafından finanse edilen destek aldık”.

Proje aynı zamanda üniversitelerimizin öğretim ve organizasyon potansiyelinin geliştirilmesi, yabancı ve yerli kuruluşlarla daha geniş işbirliğine açıklığın yanı sıra didaktik yenilikler ve üniversitelerimizin uluslararasılaşma derecesinin ve rekabet gücünün iyileştirilmesi için de faydalı olacaktır.

Site Haritası